Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Thyrja e XP password pa ndonje prog - ne 1 min

Shko poshtë 
AutoriMesazh
panxhajNumri i postimeve : 28
Poenat e Antarit : 96
Thanks : 0
Join date : 28/03/2009

MesazhTitulli: Thyrja e XP password pa ndonje prog - ne 1 min   Sat Mar 28, 2009 8:33 pm

Se pari Klikon ne --->Start--->Run--->dhe shkruaj --->cmd
pastaj te hapet command dhe shkruaj net user
do te shihni se sa user account jan ne XP dhe pastaj nese doni te ja theni passin p.sh user-it ''panxhaj''shenoni: net user ''panxhaj''do te pyetni: ju lutemi shkruaj password
dhe shkruani diqka qka doni p.sh panxhaj dhe shtypni Enter
edhe nje her jepni hack , Enter pastaj exit
dhe passi u thy ''panxhaj'' nuk mund te hyj ne accuont te vet ma kurse ti po me passin panxhaj

Funkcionon vetem ne XP
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Thyrja e XP password pa ndonje prog - ne 1 min
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faik Konica: Nuk jam unë - Nga Aurel Plasari

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: