Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pastro pc nga filet e pa nevojshem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 23
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Pastro pc nga filet e pa nevojshem   Sat Jun 06, 2009 6:22 pm

Pastro pc nga filet e pa nevojshem

Pastro PC-en tuaj totalisht ...

Qe ta pastrojsh Pc-en tuaj totalisht nga filet e pa nevojshme cookie-t, internet Histro-in,Temp File-et OLD fajllat Etc..

Veprojm kështu..., .Shkojm Tek Butoni StarT ,

Run Në run e Shënojm cleanmgr /sageset:50

dhe te gjitha pikat duhet te tikohen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pastro pc nga filet e pa nevojshem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: