Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 C'eshte PROXY dhe si punohet me te ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 21
Location : LLap..!

MesazhTitulli: C'eshte PROXY dhe si punohet me te ?   Sat Jun 06, 2009 6:24 pm

C'eshte PROXY

Proxy jan IP-adresa te rrejshme IP adresa prej Cannada, Gernamy, dhe prej vendeve tjera te botes..
nese ju vendosni ndonje PROXY [ IP ADRES TE HUAJ ] te Gjermanis ateher ju do te dukeni sikur te ishit nga Gjermania,...e kshtu me rradh nvaret nga ajo se prej cilit vend doni ta merrni PROXY-n ..
Dhje Kjo Gje Sherben Per Shum Sende Ne PC..

Qysh me punu me Proxy

Shkojm

START
SEETINGS
CONTROL PANEL
Internet Options
CONNECTIONS
LAN SEETINGS
EDHE E JAPIM IP EDHE portin

Mujteni edhe tjeter menyr

E hapim Internet Explorer

sHKOMI

TOOLS
INTERNET OPTIONS
CONNECTIONS
LAN SEETINGS
EDHE E JAPIM IP EDHE portin

DHE OK

Dhe Per ta shikuar a u ka bo mir shikoni ip tuaj a u ka ndryshu www.whatismyip.com edhe nese eshte ndrru Eshte Mir KLM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
C'eshte PROXY dhe si punohet me te ?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Prend Qetta: Thirrja per mosbindje civile eshte Antikombetare per momentin Z. Akademik
» Gonxhe Bojaxhiu-Nëna Tereze:JETOJE JETEN...
» Çka është Filozofia
» Dritan Ylli: Është koha të punojmë për Shqipërinë evropiane, zoti Klosi!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: