Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nese Msn Juaj Esht e Hackuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 22
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Nese Msn Juaj Esht e Hackuar   Sat Jun 06, 2009 6:24 pm

nese msn-ja juaj eshte hacku nga ky kod:
(n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá)

athere mund me e riaktivizu msn ne kete menyr :
C:\Documents and Settings\[emri i accountit tuaj\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\[MSN adresa] dhe fshini folderat me emrat e adresa te msn, per shembull:
C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\xxxx@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nese Msn Juaj Esht e Hackuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli është sëmur !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: