Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta bejme WinRar me password

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 23
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Si ta bejme WinRar me password   Sat Jun 06, 2009 6:25 pm

i qe ky per shume eshte nje tutorial shume i thjeshte, mirpo ka disa persona qe u nevojitet.

Se pari Shkojm Keshtu

E Hapim Winrar-in ne te cilin deshirojme te veme passwordin.

Shkojm --- File >>> Set Default Password >> E Shenojm Passwordin 2 her dhe e klikojme OK

dhe ja ku u bo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta bejme WinRar me password
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: