Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SI Te Ndalim Piczo 100%

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: SI Te Ndalim Piczo 100%   Sun Jun 07, 2009 1:17 am

SI Te Ndalim Piczo 100% Si te hackim piczo by me tuto 100 % funksionale

Pra hyjme ne InboX te eMailit ..

Dhe Shkojme NeW per te Derguar MesazH

From psh : Pra qysH e kini eMailin tuaj

To : abuse@piczo.com

Subject : Hi..!

SHOW PLAIN TEXT SHENONI

Hi..!

Today I Visited A Piczo.com Site and I've Seen On It Bad Contect , Hacking Things Etc..

This Is The Web URL :Kodi:
PleaseCancel This Use's Account

edhe brenda 24 oreve do te mbyllet WEBI

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
SI Te Ndalim Piczo 100%
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI-ENI TI NDALIM LOTËT E VASHËS

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: