Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vjedh rrjet me MAC addres te tjeter kujt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 25
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Vjedh rrjet me MAC addres te tjeter kujt   Sun Jun 07, 2009 1:57 am

--------------------------------------------------------------------------------

Vjedh rrjet me MAC addres te tjeter kujt

Vjedhni rrjet me mac adress te tjeter kujt !!!
Ktu do te ju tregoj se si te vjedhni rrjet nese e keni Mac adresss Disable ne Router ...

1) Program per scann ( Agry Ip Scanner )
Shkarko kete
Quote:http://www.sendspace.com/file/wtms16


Tash qka duhet ... skenoni rrjetin Lan ( local area connection )
dhe aty do te ju shfaqen Ip te cilat jan te gjalla qe shfrytzojn rrjet
e selektoni njo me tastin e atht ja boni show Mac adress e kopjoni ate dhe shkoni keshtu

My Network places Properties / Local area Connection Properties / Tani tek configure / Advanced / Network Adress / vnoje tick tek value edhe bone paste Mac adressen qe e ke kopju edhe hyn ne internet ...

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Vjedh rrjet me MAC addres te tjeter kujt
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krasniqi i akuzon mediat si argatët e Serbisë. Argat i kujt ishe Jakup kur e shpalle dënimin me vdekje për presidentin Rugova?!
» Faik Konica: Nuk jam unë - Nga Aurel Plasari
» Kufijtë, kujt i interesonte vakumi ligjor?
» Kimete Berisha:Qe, në dorë të kujt ka ra Ramush Haradinaj...
» Isa Mulaj: Gruaja e kujt është Jeta Xharra dhe sa gra i ka?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: