Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Diarra: Do të qëndroj te Real

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 23
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Diarra: Do të qëndroj te Real   Sun Jun 07, 2009 10:48 am

Edhe pse ka munguar gjatë gjithë sezonit të kaluar për shkak të
lëndimit, mesfushori i Real Madridit, Mahamadou Diarra, thotë se ai nuk
do të largohet nga Bernabeu.

“Jam i gatshëm për ta filluar sezonin e ri. Dua t’i dëshmoj trajnerit të ri se mund të jem i dobishëm për skuadrën”.

“Në media ka shumë spekulime, mirëpo askush nga klubi nuk më ka thënë se nuk jam i nevojshëm për sezonin e ardhshëm”.

“Gjërat po shkojnë mirë (me rikuperimin) dhe unë jam optimist që kur të
fillojnë ndeshjet para-sezonale do të jem në gjendje të stërvitem me
bashkëlojtarët e mi”.

“Nëse vijnë të gjithë lojtarët për të cilët flitet, do të jetë
sensacionale të luash këtu, edhe pse do të jetë vështirë për të fituar
vend në formacionin bazë”, ka thënë Diarra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Diarra: Do të qëndroj te Real
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: