Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shtyhet takimi për Trezeguet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 22
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Shtyhet takimi për Trezeguet   Sun Jun 07, 2009 10:48 am

Takimi i planifikuar të mbahej ndërmjet Antonio Caliendos,
agjentit të sulmuesit të Juventusit, David Trezeguet, dhe drejtorit
sportiv të Bianconerëve, Alessio Secco, është shtyrë.

Dy
palët është dashur të takoheshin për të biseduar në lidhje me të
ardhmen e sulmuesit francez, mirëpo për shkak të prezantimit të
trajnerit të ri, Ciro Ferrara, i cili nënshkroi kontratë të re me
Juventusin, ky takim është shtyrë.

“Takimi me Alessio Seccon është shtyrë për shkak të prezantimit të Ciro
Ferraras”, ka thënë Caliendo për Datasport.it, i cili ka shtuar se nëse
drejtuesit e skuadrës dëshirojnë ta mbajnë klientin e tij, atëherë ata
duhet të dinë çfarë të bëjnë për ta mbajtur atë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shtyhet takimi për Trezeguet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: