Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Napoli në garë për Cassanon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 22
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Napoli në garë për Cassanon   Sun Jun 07, 2009 10:49 am

Sulmuesi i Sampdorias, Antonio Cassano, i cili kërkohet nga Juventusi dhe Interi, së fundmi ka nxitur interesimin Napolit.

Edhe
pse mendohet se sulmuesi italian nuk do të largohet nga skuadra
gjenovase, megjithatë konsiderohet se skuadra të shumta do të tentojnë
transferimin tij gjatë këtij afati kalimtar.

Nëse Ezequiel Lavezzi largohet nga Napoli, atëherë napolitanët do të
jenë më të vendosur në kërkimin e tyre për ta blerë ish-sulmuesin e
Romës, dhe e njëjta gjë pritet të ndodhë edhe me Interin, nëse largohet
sulmuesi kryesor i skuadrës, Zlatan Ibrahimovic.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Napoli në garë për Cassanon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: