Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Barca ofron Eto’o-n ose Krkicin për Forlanin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 23
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Barca ofron Eto’o-n ose Krkicin për Forlanin   Sun Jun 07, 2009 10:51 am

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për të fituar shërbimet
e sulmuesit të Atletico Madridit, Diego Forlan, mirëpo nuk dëshiron të
paguajë 36 milionë euro për shërbimet e uruguaianit
.
Sipas “Sport”, Blaugranët planifikojnë të ofrojnë edhe ndonjërin nga sulmuesit për ta transferuar Forlanin në Camp Nou.

Mundësia e parë do të ishte ndërrimi “kokë për kokë” me Samuel Eto'o-n,
ndërsa opsioni tjetër, më i mundshëm, është oferta prej 20 milionë
eurosh dhe huazimi dyvjeçar i Bojan Krkicit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barca ofron Eto’o-n ose Krkicin për Forlanin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: