Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shkarko MSn freezer qe eshte krujuar Nga D-H-G

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Shkarko MSn freezer qe eshte krujuar Nga D-H-G   Sun Jun 07, 2009 1:50 pm

Shkarko MSn freezer qe eshte krujuar Nga Armend! --D-H-G

ky Program Sherben me ja ngri viktimes MSN eshte krijuar Nga [D-H-G]

shkarko ketu

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back


Edituar për herë të fundit nga Armend në Sun Jun 07, 2009 2:16 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 23
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Re: Shkarko MSn freezer qe eshte krujuar Nga D-H-G   Sun Jun 07, 2009 2:11 pm

thnnX Bro.!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: Shkarko MSn freezer qe eshte krujuar Nga D-H-G   Sun Jun 07, 2009 2:17 pm

e rregullova link

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
bLeendoos.
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Poenat e Antarit : 1148
Thanks : 1
Join date : 29/03/2009
Age : 88

MesazhTitulli: Re: Shkarko MSn freezer qe eshte krujuar Nga D-H-G   Sun Jun 07, 2009 3:18 pm

flm shum bro edhe suhum fort e kishe boo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.drenica.albanianforum.net
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 24
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Re: Shkarko MSn freezer qe eshte krujuar Nga D-H-G   Sun Jun 07, 2009 4:17 pm

Shum e madhe kur te qilsh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: Shkarko MSn freezer qe eshte krujuar Nga D-H-G   Sun Jun 07, 2009 4:18 pm

po mundesh me e zvoglu e ki shenjen

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 24
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Re: Shkarko MSn freezer qe eshte krujuar Nga D-H-G   Sun Jun 07, 2009 4:25 pm

OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bLeendoos.
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Poenat e Antarit : 1148
Thanks : 1
Join date : 29/03/2009
Age : 88

MesazhTitulli: Re: Shkarko MSn freezer qe eshte krujuar Nga D-H-G   Mon Jun 08, 2009 7:01 am

o ti kapiten bone ti ma mir sit dush ky e ka bo kryesorja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.drenica.albanianforum.net
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 24
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Re: Shkarko MSn freezer qe eshte krujuar Nga D-H-G   Mon Jun 08, 2009 12:44 pm

blendoos shkruajti:
o ti kapiten bone ti ma mir sit dush ky e ka bo kryesorja
Qa u bo o blendos mos ke naj kush tu fol me ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shkarko MSn freezer qe eshte krujuar Nga D-H-G   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shkarko MSn freezer qe eshte krujuar Nga D-H-G
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyçi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Përsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimët dhe shtazët sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: