Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Policia djeg një sasi prej 40 kg drogë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 22
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Policia djeg një sasi prej 40 kg drogë   Sun Jun 07, 2009 2:39 pmDroga e sekuestruar nga policia të personave të ndryshëm është
djegur në zjarr. Një sasi prej 40 kilogramësh është shkrumbuar nga
policia në zonën e Sharrës në Tiranë.

Për këtë arsye,
policia e Tiranës, ka bërë të ditur se është ngritur një komision, i
përbërë nga një prokuror i Krimeve të Rënda, një gjyqtar, një
përfaqësues i Qendrës Kombëtare të Kontrollit të Barnave, si dhe
zyrtarë të lartë të policisë, asistuar nga specialistë dhe ekspertë, në
vendin e quajtur Sharrë, e pikërisht në Fushën e Mbeturinave të
Sharrës, në zbatim të urdhrave të prokurorit për zbatimin e vendimeve
penale të Gjykatës së Shkallës së Parë për Krimet e Rënda, bëri
asgjësimin me djegie të një sasie të madhe droge.

Është asgjësuar një sasi prej 28 kilogramësh e 286 gramë heroinë, 4 kg e 960 gramë përzierës, si dhe 7 kg e 361 gramë kokainë.

Personat të cilëve u është kapur dhe sekuestruar kjo lëndë narkotike,
janë shpallur fajtorë dhe dënuar të gjithë me burgim nga Gjykata e
Krimeve të Rënda.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Policia djeg një sasi prej 40 kg drogë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Policia e Kosovës arreston gjashtë policë të MPB të Serbisë
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» Poezi nga Halit Bogaj (Drenica, Policia e Kosovës, Palestinës, Praga)
» Protestuesi invalid i arrestuar nga policia
» Agim Bacelli:Rrëfimi* Tregim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: