Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Torres: Pres shumë trofe me Liverpooli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 22
Location : LLap..!

MesazhTitulli: Torres: Pres shumë trofe me Liverpooli   Sun Jun 07, 2009 2:49 pm

Sulmuesi i Liverpoolit, Fernando Torres, pret të fitojë shumë trofe me ekipin anglez nën drejtimin e trajnerit Rafa Benitez.

25-vjeçari spanjoll muajin e kaluar arriti marrëveshje për të vazhduar me klubin anglez deri në vitin 2014.

“Nuk ka ndonjë vend tjetër në Evropë, ku do të doja të isha. Besoj se
jemi para arritjes së diçka të veçantë dhe për këtë jam i kënaqur që
jam besnik ndaj klubit”, ka thënë Torres.

“Pres shumë trofe për Liverpoolin në vitet që vijnë. Menaxheri e di se
çfarë dëshiron dhe cilat pjesë duhet të përmirësohen për sezonin e
ardhshëm dhe çka do të që do të vendosë, ne e dimë se ai do të marrë
vendimin e duhur, pasi të gjithë kanë besim të plotë në të”, ka shtuar
spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Torres: Pres shumë trofe me Liverpooli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Shqipëria ka shumë përparësi për turistët evropianë
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: