Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 United sërish lidhet me transferim të Benzema

Shko poshtë 
AutoriMesazh
d1zzy.
Banned
Banned
avatar

Numri i postimeve : 396
Poenat e Antarit : 917
Thanks : 6
Join date : 24/04/2009
Age : 23
Location : LLap..!

MesazhTitulli: United sërish lidhet me transferim të Benzema   Sun Jun 07, 2009 2:50 pm

Mediat franceze shkruajnë se kampioni i Anglisë, Manchester
United, është i gatshëm të harxhojë 30 milionë funte për të marrë
shërbimet e sulmuesit të Lyonit, Karim Benzema.

United ende
nuk e di nëse do të arrijë të mbajë Carlos Tevez në Old Trafford, dhe
është duke u përgatitur të gjejë zëvendësim nëse argjentinasi largohet.

Tevez është afër fundit të huazimit të tij dyvjeçar dhe United nuk
dëshiron të paguajë shumën e caktuar sipas marrëveshjes për të bërë të
përhershëm transferimin.

Për sulmuesin argjentinas të interesuar janë edhe Manchester City,
Liverpooli dhe Chelsea, në mesin e klubeve angleze. Për këtë arsye, Sir
Alex Ferguson ka një plan rezervë për të angazhuar sulmuesin francez,
Karim Benzema.

Francezi llogaritet si një prej talenteve më të mirë evropian dhe është cak i shumë klubeve të mëdha.

Sipas Le Parisien, Ferguson është i gatshëm të humbë 30 milionë funte
(rreth 35 milionë euro) për të marrë në radhët e veta francezin
21-vjeçar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
United sërish lidhet me transferim të Benzema
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» .Sot u rihap sërish tuneli i Kalimashit
» Serbia sërish terrorizon shqiptarët, nuk i lejon të votojnë në zgjedhje lokale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: