Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Krijo CMD Ne Pc tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Krijo CMD Ne Pc tuaj   Fri Mar 27, 2009 12:39 pm

-------------
- Krijo CMD -
-------------

Si Te Krijojm Nje CMD Me Emrin Ton !
========================================

Shkoimm e Hapim Notepad edhe e qesim kete code :

@echo off
break off
title CMD: by "drenicaserver.webs.com"
color A ( munet me u kan prej 0 deri 9 edhe me shkronja prej A deri F )
cls

:cmd
set /p CMD=command
%cmd%
echo

edhe e rujm psh.

drenica.BAT

E qelni .bat filen edhe e shehni rezultatin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Krijo CMD Ne Pc tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: