Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 sxe hack 7.8 open GL

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
Armend

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: sxe hack 7.8 open GL   Tue Jun 09, 2009 1:57 pm

1.shkarko nga Rapishare

2.ShkarKo Nga Mediafire


1. Hap unzipoje e ffajllin në desktop për shembull.
2. Run osrloader
3. Në osrloader klikoni mbi browser dhe gjeni driverin.
4. Klikoni mbi Start Service.
5. Hape sxe.
6. hape dhe luajë CS

1.
2.
3.
4.
5.

spo di ndrysh eqysh me jau spjegu veq me ardh ne shpi me jau instalu

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back


Edituar për herë të fundit nga Armend në Thu Jun 11, 2009 4:21 pm, edituar 3 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
KAPITEN|

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 24
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Re: sxe hack 7.8 open GL   Tue Jun 09, 2009 3:30 pm

qe ka mundesi me uploadu ne 4shared ose ne MediaFree
Se Ne Rapidshare nuk po di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mfejzull

avatar

Numri i postimeve : 4
Poenat e Antarit : 3
Thanks : 0
Join date : 29/04/2009

MesazhTitulli: Re: sxe hack 7.8 open GL   Tue Jun 09, 2009 9:18 pm

veq ke harru me shkur se cilin driver e gjen , te lutem tregom se cilin driver
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mfejzull

avatar

Numri i postimeve : 4
Poenat e Antarit : 3
Thanks : 0
Join date : 29/04/2009

MesazhTitulli: Re: sxe hack 7.8 open GL   Tue Jun 09, 2009 9:19 pm

bonu bre ma i kjart se qka me unzipirat dhe cilin driver me startu bre!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin
Armend

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: sxe hack 7.8 open GL   Tue Jun 09, 2009 9:23 pm

po driveri qe eshte au hack shkrun

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
Gentt

avatar

Numri i postimeve : 1
Poenat e Antarit : 1
Thanks : 0
Join date : 05/06/2009
Age : 25
Location : Gjkova

MesazhTitulli: Re: sxe hack 7.8 open GL   Thu Jun 11, 2009 2:01 pm

cilin driver duhet mi gjet sqaro pak ma ma mir ose bone 1 video tung klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin
Armend

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: sxe hack 7.8 open GL   Thu Jun 11, 2009 3:50 pm

ok jau boj me 1 tuto me foto

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
bLeendoos.
Admin
Admin
bLeendoos.

Numri i postimeve : 275
Poenat e Antarit : 1148
Thanks : 1
Join date : 29/03/2009
Age : 89

MesazhTitulli: Re: sxe hack 7.8 open GL   Thu Jun 11, 2009 4:04 pm

o zot o zot qfar nooba se dikan cilin driver ncncncncnc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.drenica.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sxe hack 7.8 open GL   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
sxe hack 7.8 open GL
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Lojra/Games :: Counter-Strike :: Cheats-
Kërce tek: