Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hjeki ikonat te ora.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Hjeki ikonat te ora.   Tue Jun 09, 2009 2:47 pm

Hjeki ikonat te ora.

Nese dojna me i hjek te gjitha ikonat ktu tek shiriti TaskBar apo tek Ora, ndryshe duhet te shkojm ne Strart > pastaj Run > dhe msconfig > dhe zgjedhim Opcionin Startup dhe ja hekim shenjat e Najkess krejtve atyre qa jon me Najke (Nike - ose qe njihet me emrin Tik-un) edhe e restartojm PC-n dhe e shohim se ka me Funksionu, kto e jep Windows-i pa ndihmen e ndonje Programi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
 
Hjeki ikonat te ora.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: