Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pishina e Gërmisë hap sezonin veror

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Pishina e Gërmisë hap sezonin veror   Thu Jun 11, 2009 2:39 pmKompania publike komunale “Sportmarketing” në Prishtinë, e cila menaxhon Pishinën e Gërmisë, njofton se nga nesër nis sezoni veror 2009.

Hapja përkon me Ditën e Çlirimit të qytetit të Prishtinës. “Prej nesër, nga ora 10, qytetaret janë të mirëpritur që ta vizitojnë Liqenin në Gërmi dhe t’i shfrytëzojnë shërbimet që kompania ‘Sportmarketing’ u ofron qytetarëve”, thuhet në njoftimin e kësaj kompanie.

Çmimi i biletave do të jetë 2 euro për të rriturit mbi moshën 14-vjeçare, ndërsa 1 euro për fëmijë prej 6 deri më 14-vjeç.

“Gjatë kësaj sezone qytetaret do të kenë mundësinë që të shërbehen me ushqime të kualitetit të lartë nga kompania, e cila ka fituar tenderin për shërbime hoteliere, ndërsa edhe në amfiteatrin e Liqenit në Gërmi do të ketë aktivitete të shumta rinore, kulturore e sportive dhe atë duke filluar nga fillimi i sezonit”, thuhet në njoftimin që u është shpërndarë mediave.

Analizat për cilësinë e ujit thuhet se do të bëhen rregullisht nga Instituti Kombëtar për Shëndet Publik (IKSHP).

Gjithashtu në shërbim të qytetarëve do të jenë edhe stafi mjekësor, si dhe ekipi i shpëtimit dhe zhytjes të cilët do të kujdestarojnë gjatë gjithë orarit të punës në Liqenin e Gërmisë, si dhe për sigurinë e qytetarëve do të përkujdeset kompani profesionale të sigurimit.

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 23
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Re: Pishina e Gërmisë hap sezonin veror   Sat Jun 13, 2009 1:56 pm

Kur Po Shkojm Bre hauha
Qitash Mir OSht Qikjo Theme (Style) i forumit bravo Armend
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: Pishina e Gërmisë hap sezonin veror   Sat Jun 13, 2009 1:58 pm

thnx ghagha

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pishina e Gërmisë hap sezonin veror   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pishina e Gërmisë hap sezonin veror
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: