Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 I sigurt qëndrimi i Patos te Milan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edony_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 215
Poenat e Antarit : 638
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 20
Location : Viti,Kosova

MesazhTitulli: I sigurt qëndrimi i Patos te Milan   Thu Jun 11, 2009 6:45 pm

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, është munduar t’i qetësojë tifozët duke thënë se nuk do të lejojë largimin e ndonjë tjetër emri të madh nga San Siro.
Pas shitjes së Kaka, tifozët e Milanit përballen me rrezikun e largimit të Andrea Pirlos, Alexandre Patos dhe së fundmi edhe Gennaro Gattusos, të cilët mund t’i bashkëngjitet trajnerit Carlo Ancelotti te Chelsea.

“99.9% jam i sigurt se të gjithë lojtarët e mëdhenj do të qëndrojnë te Milan. Ndërsa jam i sigurt 100% që Pato do të mbetet te Milan”, ka thënë Galliani për “Sky Sport Italia”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WWW.stublla.net
 
I sigurt qëndrimi i Patos te Milan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: