Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Butragueno kthehet te Real Madridi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edony_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 215
Poenat e Antarit : 638
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 21
Location : Viti,Kosova

MesazhTitulli: Butragueno kthehet te Real Madridi   Thu Jun 11, 2009 6:46 pm

Legjenda e Real Madridit, Emilio Butragueno, është kthyer te Los Merengues pasi i është dhënë një pozitë nga presidenti Florentino Perez.
45-vjeçari kthehet në Bernabeu tre vite pasi ishte larguar nga posti i zëvendëspresidentit dhe tani do ta luajë rolin e Drejtorit për Marrëdhënie Institucionale.

Butragueno ka qenë lojtar i Real Madridit gjatë viteve 1984-1995, duke u paraqitur 341 herë me fanellën e Mbretërve dhe duke shënuar 123 gola.

Butragueno ka qenë pjesë e pesëshes legjendare të përbërë nga: Manolo Sanchis, Martin Vazquez, Michel, Miguel Pardeza dhe Butragueno.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WWW.stublla.net
 
Butragueno kthehet te Real Madridi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: