Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Beckham ende i pavendosur për të ardhmen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edony_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 215
Poenat e Antarit : 638
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 21
Location : Viti,Kosova

MesazhTitulli: Beckham ende i pavendosur për të ardhmen   Thu Jun 11, 2009 6:52 pm

Mesfushori anglez David Beckham ka deklaruar se nuk do të ngutet për ta marrë vendimin e tij se për cilën skuadër do të luajë në të ardhmen.
Beckham iu bashkëngjit Milanit në janar në formë huazimi nga Los Angeles Galaxy, dhe kaloi pjesën e mbetur të sezonit në Serie A, ndërsa tani ai do të kthehet te skuadra e tij për ta përfunduar sezonin në MLS, dhe pastaj në fund të vitit do të vendosë për vendimin që do të marrë.

“Do të kthehem te Galaxy për ta përfunduar sezonin, ndërsa në dhjetor do të shoh se ku do të shkoj, qoftë te Milan ose diku tjetër. Tani për tani do të pres dhe pastaj do të shoh se ku do të shkoj”, ka thënë anglezi për “Setanta Sports News”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WWW.stublla.net
 
Beckham ende i pavendosur për të ardhmen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vazhdon ikja masive e të rinjve (Foto)
» “Bezbednosti” (BIA) serb, në mesin e 157 kosovarëve e kërkon ende Tahir Zemën ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: