Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 GTA Prishtina City.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjergjinho_St
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 226
Poenat e Antarit : 809
Thanks : 1
Join date : 24/05/2009
Age : 25
Location : St' City-Kosova

MesazhTitulli: GTA Prishtina City.   Thu Jun 11, 2009 8:32 pm

Kam degju se po fillon ndertimi i lojes GTA Prishtina City. Sa i perket ketij projekti asgje nuk esht e sigurt se kur do te dal ne treg kjo loj....
Loja do te jet e ngjajshme me GTA III, por ne rruget e Prishtines dhe gjithqka shqip...!!!!!

Per ma shum ju informoj.... Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.denica-hg.tk
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 22
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Re: GTA Prishtina City.   Sun Jun 14, 2009 11:21 am

Thnxx Broo Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
GTA Prishtina City.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fotoreportazhë nga Abas Fejzullahu:PAMJE TRISHTUESE NGA PRISHTINA
» Besnik Prishtina:PAS SHËNIMIT TË 30 VJETORIT TË NGJARJEVE TË 1981?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Multimedia | Shkarkimet :: Programe-
Kërce tek: