Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 IP net Info

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 25
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: IP net Info   Mon Mar 30, 2009 9:26 pm

Me kete program ju mund ta shkruani Ip adresen dhe te merrni informata te shumta rreth asaj IP si Ph vendi,qzteti adresa,nri tel nese eshte e mundur etj


Prog i vitit 2008

DOWNLOAD
http://www.nirsoft.net/utils/ipnetinfo.zip
_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
IP net Info
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skënder R. Hoxha: Dushkaja kërkon gjurmime arkeologjike
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET
» Skënder R. Hoxha: Azem Shkreli – Poet i mendimit të thellë dhe i universales
» Kristaq Shabani:Agim Gashi, Këngëtari i Madh dhe Krijuesi i Vargut të Apelimit Mëmëdhetar
» Skënder R. Hoxha: Një historik i familjes Demaliaj, të fisit Bytyç, nga Breg Paci i Malësisë së Gjakovës (II)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: