Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Los Angeles, Ronaldo rrëfen për eksperiencën e re

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Los Angeles, Ronaldo rrëfen për eksperiencën e re   Sat Jun 13, 2009 1:42 pmCristiano Ronaldo e ka përjetuar nga Los Angeles transferimin për tek Real Madrid, larg presionit me te cilin duhej te përballej ne Evrope.


“Kjo marreveshje eshte historike pasi u pagua nje shume e madhe. Me behet shume qejfi qe tashme jam pjese e nje prej skuadrave me te medha te botes. Reali deshiron qe une t’i nenshtrohem vizitave mjekesore, gjithesesi tani jam me pushime dhe do qendroj edhe per ca kohe ketu”, shprehet sulmuesi portugez per te cilin u paguan plot 93 milione euro.

Ne vijim te intervistes dhene per “Fox News”, ai ka pranuar se lajmin e ka marre vesh kur ka qene ne Los Angeles. Ronaldo komenton edhe problemin qe ka me kemben, duke theksuar se nuk ka nevoje per nderhyrje kirurgjikale sepse gjithcka do kaloje gjate pushimeve. Per sa i perket ceshtjes se numrit, portugezi do detyrohet ta braktise 7-en, pasi Raul e ka “privatizuar” prej shume vitesh. Zgjedhja me e mire per te do te ishte numri 9 por ende nuk eshte vendosur asgje.

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Los Angeles, Ronaldo rrëfen për eksperiencën e re
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: