Drenica Hackers GrouP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Los Angeles, Ronaldo rrëfen për eksperiencën e re

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
Armend


Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 32
Location : Kosova, Prishtin

Los Angeles, Ronaldo rrëfen për eksperiencën e re Empty
MesazhTitulli: Los Angeles, Ronaldo rrëfen për eksperiencën e re   Los Angeles, Ronaldo rrëfen për eksperiencën e re EmptySat Jun 13, 2009 1:42 pm

Los Angeles, Ronaldo rrëfen për eksperiencën e re 22

Cristiano Ronaldo e ka përjetuar nga Los Angeles transferimin për tek Real Madrid, larg presionit me te cilin duhej te përballej ne Evrope.


“Kjo marreveshje eshte historike pasi u pagua nje shume e madhe. Me behet shume qejfi qe tashme jam pjese e nje prej skuadrave me te medha te botes. Reali deshiron qe une t’i nenshtrohem vizitave mjekesore, gjithesesi tani jam me pushime dhe do qendroj edhe per ca kohe ketu”, shprehet sulmuesi portugez per te cilin u paguan plot 93 milione euro.

Ne vijim te intervistes dhene per “Fox News”, ai ka pranuar se lajmin e ka marre vesh kur ka qene ne Los Angeles. Ronaldo komenton edhe problemin qe ka me kemben, duke theksuar se nuk ka nevoje per nderhyrje kirurgjikale sepse gjithcka do kaloje gjate pushimeve. Per sa i perket ceshtjes se numrit, portugezi do detyrohet ta braktise 7-en, pasi Raul e ka “privatizuar” prej shume vitesh. Zgjedhja me e mire per te do te ishte numri 9 por ende nuk eshte vendosur asgje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://drenica.albanianforum.net
 
Los Angeles, Ronaldo rrëfen për eksperiencën e re
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ZYRTARE: Cristiano Ronaldo nënshkruan me Real Madridin
» Djalli është Kristiano Ronaldo, engjëlli është Kakà

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: