Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bombica te shijshme dhe te lehta.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaniNumri i postimeve : 12
Poenat e Antarit : 36
Thanks : 0
Join date : 13/06/2009
Age : 29
Location : dani

MesazhTitulli: Bombica te shijshme dhe te lehta.   Sat Jun 13, 2009 3:56 pm

2 qokollata
2 margarina
2 lug kakao
1 kese kokos


E qet margarin te shkrihet pastaj qokollaten dhe kur te shkrihen ja qet keksat e bluar kakaon dhe i perzien me lug mir.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bombica te shijshme dhe te lehta.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Tema Shoqërore :: Kuzhina Shqiptare-
Kërce tek: