Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 1 torte.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaniNumri i postimeve : 12
Poenat e Antarit : 36
Thanks : 0
Join date : 13/06/2009
Age : 29
Location : dani

MesazhTitulli: 1 torte.   Sat Jun 13, 2009 3:57 pm

6 ve
15 lug sheqer
1 got kos
1 got vaj
1 peciv
15 lug miell


I perzien 6 vet me 15 lug sheqer deri sa te trashen mandej ja qet 1 got vaj 1 got kos 1 peciv 15 lug miell dhe e qet ne tepsi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
1 torte.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Tema Shoqërore :: Kuzhina Shqiptare-
Kërce tek: