Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Gjize me fruta.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaniNumri i postimeve : 12
Poenat e Antarit : 36
Thanks : 0
Join date : 13/06/2009
Age : 29
Location : dani

MesazhTitulli: Gjize me fruta.   Sat Jun 13, 2009 4:00 pm

gize
fruta te ndryshem sipas shijes deshires deh mundesive...
kos 1 litër ( ose nje bidon ! shikoni datën e skadencës)
10 kokra veze


zi gizen me 190 grad celcius dhe pastaj perzieje me fruta deti ose kanali

mos e zi por skuqe gizen se behet me e mire okej mos harroni se kush e ha kete do te rritet shume shpejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gjize me fruta.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Tema Shoqërore :: Kuzhina Shqiptare-
Kërce tek: