Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Embelsire me Fruta.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaniNumri i postimeve : 12
Poenat e Antarit : 36
Thanks : 0
Join date : 13/06/2009
Age : 29
Location : dani

MesazhTitulli: Embelsire me Fruta.   Sat Jun 13, 2009 4:02 pm

2 molla
2kivi
2 mandarina
2 dardha
2 shllag te gatshem
kokos 20 gr
1 pundinge te gatshme vanilie
1 pudinge te gatshme cokolate
cokolat te coptuar
pete te gatshme per embelsira

ne fillim cerojme mollat,kivit,dardhat,mandarinat.i presim.brumin e pergatitur e bashkojme me shllag,dhe perziejme.petet e gatshme i prejme ne 2 ane ,dhe me luge masen me shllag e shtrojme ne pete.ne fund nje ane te petes e lyejme me puging cokolate,kurse anen tjeter me puding vanilie.ne anen me pudinge vanilie hedhim cokolaten te coptuar,ne anen me pudinge cokolate hedhim kokosin.ju befte mire!!!

eshte recete e bukur me cokolat dhe vanilia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: Embelsire me Fruta.   Sat Jun 13, 2009 4:10 pm

po qysh te pytje e pergjijg e ke postu ket tem Very Happy

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Embelsire me Fruta.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Tema Shoqërore :: Kuzhina Shqiptare-
Kërce tek: