Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pure me patate.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DaniNumri i postimeve : 12
Poenat e Antarit : 36
Thanks : 0
Join date : 13/06/2009
Age : 29
Location : dani

MesazhTitulli: Pure me patate.   Sat Jun 13, 2009 4:26 pm

eshte e shkurter por e mire.


2 patate
pak djathe te bardhe
nje sasi e vogel vaj ulliri
2 thelpinj hudhre


patatet ua sugjeroj ti blini te verdha se jane me te shijshme

marrim patatet i ziejme pastaj ihedhim ne nje pjate i shtypim i hedhim pak djathe vaj ulliri dy thelpinj hudhre dhe receta u perfundua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pure me patate.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Tema Shoqërore :: Kuzhina Shqiptare-
Kërce tek: