Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Foto Juaj E Destktopit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 24
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Foto Juaj E Destktopit   Mon Jun 15, 2009 7:18 pm

Kjo eshte shume e thjeshte

Ne cdo tastiere eshte nje buton me emrin "Print Screen Sysrq"
Ne castin qe duam te bejme foton e shtypim dhe me pas foton e hedhim ne paint
shkojme ne Start - Assec. - Paint dhe i bejme Paste
Fotoja del ne paint.
Pastaj shkojme file - > Save dhe e ruajme foton.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Foto Juaj E Destktopit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Foto të ndryshme dhe lule
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh të pa harruara
» FOTO E JAVËS
» Foto të dhjetorit 2915

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: