Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta masim shpejtesin e rrjetit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 23
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Si ta masim shpejtesin e rrjetit   Mon Jun 15, 2009 7:19 pm

Nje menyre per matur shpejtesine

Pe te matur shpejtesine e internetit psh shkarkimin dhe ngarkimin e fileve shkojne ne faqen e internetit me poshte

http://www.speedtest.net/
beocity.com
speedtest.ch
etj.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta masim shpejtesin e rrjetit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: