Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Programte e RTK - LAjmet qendrore te ores 19:30

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 23
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Programte e RTK - LAjmet qendrore te ores 19:30   Tue Jun 16, 2009 12:19 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 23
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Re: Programte e RTK - LAjmet qendrore te ores 19:30   Tue Jun 16, 2009 12:28 am

Vini re ! ky program sapo qe emitohet perser ky link prap funksoinon .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
Programte e RTK - LAjmet qendrore te ores 19:30
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Arti dhe Kultura :: Kinema - Radio - Tv-
Kërce tek: