Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kosova, miqësore me Kalmarin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Kosova, miqësore me Kalmarin   Wed Jun 17, 2009 12:12 pmKombëtarja e Kosovës nis përgatitjet për miqësoren e 24 qershorit ndaj kampionit te Suedise, Kalmarin.


Trajneri i saj, Genc Hoxha, i cili do ta udhëheqë skuadrën ne ketë takim pas dorëheqjes se Edmond Rugoves, ka përpiluar listën e përfaqësueses kosovare, qe me pas e ka dorëzuar te hënën ne Federatën e Futbollit te Kosovës. Ne ketë liste janë emrat e 14 futbollisteve, pjesa me e madhe e te cilëve janë pjese e kampionatit kosovar, ndërsa mungojnë shume lojtare, për shkak te impenjimeve me skuadrat përkatëse. “Kam ftuar shume futbolliste, por ata, edhe pse kishin deshire te vinin, mungojnë për arsye te ndryshme, per shkak te statusit te tyre, e mbi te gjitha pasi kane obligime ndaj klubeve te tyre aktuale. Megjithate, jam munduar qe ta formuloj nje liste me futbollistet qe jane ne forme te mire”, deklaroi Hoxha.

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
GenttoGolD

avatar

Numri i postimeve : 4
Poenat e Antarit : 6
Thanks : 0
Join date : 17/06/2009
Age : 26
Location : Abri e eperme

MesazhTitulli: Re: Kosova, miqësore me Kalmarin   Wed Jun 17, 2009 12:16 pm

Ishalla nje rezultat pozitiv, por perseri me rendesi me lujt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kosova, miqësore me Kalmarin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Murat Jashari: Kosova drejt humnerës
» Ramiz Dërmaku:KOSOVA, TAHIR ZEMAJ DHE KORBAT E KOMBIT
» ME GRYKË PUSHKE KËNDON KOSOVA
» Enver Bytyçi - Kosova digjet, Beogradi dhe Tirana krihen!
» Bleta Gashi:Kush është vajza nga Kosova që tentoi t’i bashkohej ISIS?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: