Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Inter, Zlatan Ibrahimovic nuk është i pashitshem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 23
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Inter, Zlatan Ibrahimovic nuk është i pashitshem   Thu Jun 18, 2009 4:58 pmDrejtuesit e Interit janë te gatshëm t‘i hapin "dritën jeshile" largimit te Zlatan Ibrahimovic.


Por, suedezi mund te heqë fanellën zikalter, vetëm nëse shifra e ofruar është e kënaqshme. Kjo u konfirmua nga administratori i kampioneve te Italise, Ernesto Paolilo. "Me sa di une, Ibra ka kontrate me Interin. Nuk jemi ne ata qe duhet te paguajme shifra stratosferike per ta afruar ne skuader", deklaroi ai per "Sky" nga Viarexho. "Gjithsesi, nese vijne oferta, Barca dhe klubet e tjera i kane dyert te hapura". Nderkohe, Masimo Morati ka lene te nenkuptohet se i mirepret shkembimet: "Kjo merkato bazohet te shkembimet, nje politike te cilen Barcelona ende nuk e ka zbatuar". Me keto fjale, njeshi i zikalterve nenkupton shkembimin ndermjet Ibrahimovic dhe Samuel Eto‘o. "U takova me Laporten. Ai fliste vazhdimisht per Eto‘o, ndersa une per Ibren. Jemi mjaft te lidhur me lojtaret tane, ndoshta eshte me mire t‘i mbajme. Nuk kemi nevoje te forcohemi ne sulm, ndoshta do te kerkojme nje mbrojtes te forte", tha Morati.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
Inter, Zlatan Ibrahimovic nuk është i pashitshem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: