Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Skela ikën nga Kotbuzi, shfaqet Bazeli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 23
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Skela ikën nga Kotbuzi, shfaqet Bazeli   Fri Jun 19, 2009 4:17 pmErvin Skela ka mbyllur përfundimisht aventurën tek Energi Kotbuz. Pas rënies se skuadrës ne Bundesligen II, fantazisti shqiptar ka vendosur te shqyrtoje ofertat nga klubet e tjera.


“Aventura ime te Kotbuz ka përfunduar”, deklaroi mesfushori 32-vjeçar. “Kam oferta nga Bundesliga dhe Bundesliga II, por ende asgjë konkrete. Edhe disa skuadra qe luajnë ne kampionate te tjera evropiane kane shfaqur interes”. Dy klubet qe i janë shtuar listës se klubeve te cilat ndjekin me vëmendje situatën e Skeles janë zviceranet e Bazelit dhe Arminia Bielefeld, qe nuk arriti te mbijetonte ne eliten e futbollit gjerman. Te keta te fundit, “veterani” i Kombetares shqiptare ka luajtur ne sezonet 2004-‘05, se bashku me Fatmir Vaten dhe Klodian Duron. Kuqeziu kerkohet edhe nga Bursaspor, Mainc e TuS Koblenc. Trajner i Koblencit eshte Uve Rapolder, per te cilin vlonjati tha: “Se bashku kemi qene mjaft te suksesshem”. Por, tekniku saktesoi se “pavaresisht deshires per te pasur nje lojtar si Skela, problem jane termat financiare”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
Skela ikën nga Kotbuzi, shfaqet Bazeli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: