Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Konkurs per ADMINA !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Konkurs per ADMINA !   Fri Jun 19, 2009 5:33 pm

Ktu pra mund te konkuroni per admin !

Duheni të përmbushni këtyre kërkesave :

1. Duhet ta kete moshen permbi 16 vjet.

3. Duhet te jete shembull per lojtart tjer.

4. Duhet te dije te perdor komanden AMXMODX.

5. Duhet te kete pervoj se paku 2 vjet ne lojen Counter Strike!.

6. Perparsi kan ata qe kan qeen admin ne server tjer po qe tanim nuk jan ne asnje server por jan lojtar te rregullt ne drenica Public Server
Nese i permbushni kto kerkesa kontakto: armend_a16@msn.com ose

Emri: ....
Mbiemri: ....
Mosha:....
Kush je qa ben ku rin ...
amxmodx di me perdor etj,
Kush je qa ban ku rin ...
edhe e len add.

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back


Edituar për herë të fundit nga Armend në Fri Jun 19, 2009 11:11 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
Shadow-8

avatar

Numri i postimeve : 1
Poenat e Antarit : 1
Thanks : 0
Join date : 19/06/2009
Age : 25
Location : prizren

MesazhTitulli: Re: Konkurs per ADMINA !   Fri Jun 19, 2009 10:35 pm

quhem Fatmir Smani jam nga prizreni dhe jam 15 vjeqar po du me konkuru per admin se gati non stop luj cs edhe ko me mush serverin .


Edituar për herë të fundit nga Shadow-8 në Sat Jun 20, 2009 1:40 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ardit

avatar

Numri i postimeve : 3
Poenat e Antarit : 9
Thanks : 0
Join date : 19/06/2009
Age : 22
Location : ahah

MesazhTitulli: Re: Konkurs per ADMINA !   Fri Jun 19, 2009 11:19 pm

une jam arditbajraliu jam 17 vjeqar dua te konkuroj per admin edhe jam aktiv ne server
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: Konkurs per ADMINA !   Fri Jun 19, 2009 11:31 pm

Plotesoni krejt qito kushte:
Emri: ....
Mbiemri: ....
Mosha:....
Kush je qa ben ku rin ...
amxmodx di me perdor etj,
edhe e len add.
_________________

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
w!LL game.*

avatar

Numri i postimeve : 1
Poenat e Antarit : 2
Thanks : 0
Join date : 19/06/2009
Age : 27
Location : Kosova/Prishtina

MesazhTitulli: Re: Konkurs per ADMINA !   Fri Jun 19, 2009 11:38 pm

Fidan Shabani
Jam 18 vjec
Jetoj Ne Llap Smile Podujev
Ku rri ... Midis Pod.
Di me perdor AMXMOD
e di me lu sii ma mir SmileVery Happy
Nick cs: w!LL game.*
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
drenNumri i postimeve : 1
Poenat e Antarit : 1
Thanks : 0
Join date : 08/06/2009
Age : 29
Location : gjilan

MesazhTitulli: Re: Konkurs per ADMINA !   Sat Jun 20, 2009 12:24 am

ju pershendes te gjithve posaqersht armendin ?

unë jom dren demi jam 20 vjeqar sa i perket reklamimit e kom reklamu ne gjdo server ?

unë dua te komkuroj për admin jom online ne cs 24 orë*

ju faliminderit për mirkuptimin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bLeendoos.
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Poenat e Antarit : 1148
Thanks : 1
Join date : 29/03/2009
Age : 88

MesazhTitulli: Re: Konkurs per ADMINA !   Sat Jun 20, 2009 8:04 am

armend per qit shadow duhet me kshyr se shum activ osht a per tjert si kom pa asnihre tu lujt:S:S:


a shadow osht activ Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.drenica.albanianforum.net
viski23Numri i postimeve : 1
Poenat e Antarit : 1
Thanks : 0
Join date : 28/03/2009

MesazhTitulli: Re: Konkurs per ADMINA !   Sat Jun 20, 2009 1:12 pm

Visar Ibishi
Jam 16 vjec
Jetoj ne Mitrovice
Di me perdor AMXMODX
visaribishi@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
NiiTii

avatar

Numri i postimeve : 1
Poenat e Antarit : 2
Thanks : 0
Join date : 20/06/2009
Age : 26
Location : dRenica PubLic SeRveR

MesazhTitulli: Re: Konkurs per ADMINA !   Sat Jun 20, 2009 7:39 pm

une jam NiiTii me imell adresen niti2008@hotmail.de jam 16 vjecar dhe jom activ ne srv tuaj dhe shpesh her kam mushur srv me shok dhe kam deshir qe ksaj rradhe te behem admin..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: Konkurs per ADMINA !   Sat Jun 20, 2009 9:02 pm

Plotesoni krejt qito kushte:
Emri: ....
Mbiemri: ....
Mosha:....
Kush je qa ben ku rin ...
amxmodx di me perdor etj,
edhe e len add.

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: Konkurs per ADMINA !   Fri Jun 26, 2009 7:43 pm

kjo tem do te mbyllet per disa dit do te hapet perseri

|______Armend!_____|__\__
|______________________|___||\*__
|______________________|___||""|""\___,
|______________________|___||""|""|___||
" @''@"""""""' "|*@"@**********@*@**

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
pisscav3R

avatar

Numri i postimeve : 5
Poenat e Antarit : 5
Thanks : 0
Join date : 16/06/2009
Age : 24
Location : LLap..!Citty.!!

MesazhTitulli: Re: Konkurs per ADMINA !   Sun Jun 28, 2009 5:10 pm

Fidan Shabani
Jam 18 vjec
Jetoj Ne Llap Podujev
Ku rri ... Midis Pod.
Di me perdor AMXMOD
e di me lu sii ma mir
Nick cs: w!LL game.*

________________________________________

kta bone adminn Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Konkurs per ADMINA !   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Konkurs per ADMINA !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Lojra/Games :: Drenica Public Server-
Kërce tek: