Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Drenica hackers group --

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 23
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Drenica hackers group --   Mon Jun 22, 2009 11:13 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 23
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Re: Drenica hackers group --   Mon Jun 22, 2009 11:15 am

Pres komente
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 24
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Re: Drenica hackers group --   Mon Jun 22, 2009 11:54 am

Hey Mir e ke bo qita veq tish kan edhe me ngjyra ish dal edhe ma mir
tu kisha lut me me tregu me cilin program pi bon qito dizajne
tu kisha lut a
t'lutna qe me tregon tani ta downloadoj se osht ka me vyn shum
E mir osht dizajni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 23
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Re: Drenica hackers group --   Mon Jun 22, 2009 9:02 pm

Kapiten une i boi me ni program qe quhet gimp2 po fonts duhet me i download dhe me i qit en fonts te windowsit .! Very Happy bessoi se isha i qartt broo Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
KAPITEN|
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 451
Poenat e Antarit : 1284
Thanks : 3
Join date : 04/06/2009
Age : 24
Location : Fushë Kosova

MesazhTitulli: Re: Drenica hackers group --   Fri Jun 26, 2009 11:45 pm

a e ke qit ne web te programet !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CraCker-SpawN

avatar

Numri i postimeve : 5
Poenat e Antarit : 13
Thanks : 0
Join date : 25/06/2009
Age : 26
Location : New York

MesazhTitulli: Re: Drenica hackers group --   Sat Jun 27, 2009 4:02 pm

Mir osht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Re: Drenica hackers group --   Sat Jun 27, 2009 7:33 pm

shum e fort qenka suksese

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Drenica hackers group --   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Drenica hackers group --
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: | Graphic |Design | Bulletin Board dhe CMS | :: Dizajne Nga Ju-
Kërce tek: