Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si mundesh me hjek kur te ja qet Dont Send per naj program

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 22
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Si mundesh me hjek kur te ja qet Dont Send per naj program   Thu Jun 25, 2009 6:38 pm

Si mundesh me hjek kur te ja qet Dont Send per naj program...?

1.My Computer e klikon me te djathten e mausit properties

2.Advanced kliko

3.Pastaj shko te "Error reporting button"

4.Kliko Disable "Error reporting button"

5.Dhe në fund kliko OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
Si mundesh me hjek kur te ja qet Dont Send per naj program
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: