Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si Te beni photofunia me foto

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 22
Location : prishtin

MesazhTitulli: Si Te beni photofunia me foto   Thu Jun 25, 2009 9:00 pm

him ne www.imagechef.com - photo frames e zgjedhni aty si doni ta leni foton me zemra a qysh doni ju e zgjedhni foton e juaj kufizojeni foton pastaj crop e merrni foton dhe tek www.photofunia.com e zgjedhni nje dhe e leni foton qe e keni ba prej imagechefit Razz besoj qe me kuptuat Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Te beni photofunia me foto
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Foto të ndryshme dhe lule
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh të pa harruara
» FOTO E JAVËS
» Foto të dhjetorit 2915

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: