Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shkarkim Free nga rapidshare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: Shkarkim Free nga rapidshare   Sat Jun 27, 2009 12:58 am

Te gjithe nga ne kemi problem me shkarkimin nga Rapidshare, mirepo tash e tutje besojme qe ketë problem do e menjanojme

Shkarko fajllin nga linku I meposhtem


Kodi:
uploading.com RS problem regular.rar.html

• Pasi te kesh shkarkuar ne desktopin tuaj do te shqet nje ZipRar file
• Depaketoje ate(Extract)
• Pasi te kesh ekstraktuar ne desktop do te shfaqet edhe nje folder tjeter I quajtur RS problem regular
• Hape ate
• Kliko mbi RapidShare Time Resetter qe ka ikonen si kjo

• Pasi te kesh hapur do te shfaqet nje dritare ku thotë Press any key to continue ..._
• Shtyp tastin Enter ne tastieren tuaj dhe vetem pritni
• Pasi te kete perfunduar punen dritarja automatikisht do te mbyllet
• Dhe tani mund te shkarkoni prapë nga Rapidshare pa ndonje problem


Nese pas nje kohe prape pe paraqitet problem me Rapidshare , prape vepro njesoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shkarkim Free nga rapidshare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: