Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dy menyra per te formatuar nokia-t

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: Dy menyra per te formatuar nokia-t   Sat Jun 27, 2009 1:09 am

Keto jane dy menyra per te formatuar nje celular te llojit nokia

Menyra 1
~~~~~~~~
Shkruajme ne cel. *#7073# dhe me pas na del nje tabele qe thote "Restore all original..." . I japim Yes
dhe cel. do fiket dhe do ndizet vete. Kur te ndizet cdo gje eshte kthyer si ne fillim

Menyra 2
~~~~~~~~
E fikum celularin dhe mbajme te shtypu keto butona:
* + butoni i thirjes + 3
dhe e ndezim celularin duke i mbajtur butonat e shtypur.
Do dali fajla "Formating.."
Presim derisa te mbushet dhe kur celulari te ndizet ai eshte i formatuar


Nokia te vjeter bon 100% a per kta t'rinjt spo thom sen se si kom provu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: Re: Dy menyra per te formatuar nokia-t   Sat Jun 27, 2009 1:10 am

----------------------------------------------------------------
Shpresoj se jam i qart
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dy menyra per te formatuar nokia-t
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: