Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Boni server en CS 24 ore online

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
pr0xy g33k

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: Boni server en CS 24 ore online   Sat Jun 27, 2009 11:21 am

Qe per her te par ju mundesoj qe te beni server ne cs 24 or online
vazdhojm me tutorialin:

Se pari duhet te keni 1 ftp 800 mb hapsir
un e kam provu tek www.freewebs7.com
po ju nese doni provojeni tek yup.com
hostsnake.com e tj nese e doni serverin
connect emrijot.com duhet me e lidh freewebs7
me switch me strato ose me ndonje tjeter
perdorni butonin kerko per ti lidh webat me strato
dhe e gjeni....
Tash follderin e cs krejt e ben upload ne ftp po follderi
sduhet ta ket amxx te installuar ose ndonje send tjeter
po veqse ch dhe pach ose nese e keni me creator server
e futni krejt ne ftp pastaj duhet ta installoni amxx se nuk ju funksionon
shkoni kshtu shkoni tek amxx pasjtaj nex next tek 1 vend
me posht shkruan ftp klikoni aty dhe ketu shkruani hostin dhe passin
duhet te jet i permbajtur hosti prej mysql dhe kur klikoni tek ftp
e shkruani ftp://hostijuaj.ch psh dhe posht user dhe pass
dhe tek follderi hyny aty dhe ku e keni uploadu cs shkoni tek
valve/cstrike dhe e beni ok dhe e prisni e ben upload amxx
dhe pastaj kur hyny tek freewebs7.com klikoni tek hlds ajo dot hapet dhe ju e hapni ja beni freze time dhe gjerat tjera dhe e hiqni tek X web faqen dhe serveri esht kshtu
connect webijuaj.com webi ku e keni be upload mu me ka funksionu ket metod po tash
e prisha se nuk luaj ma cs po per ata qe lujn besoj se do tju duhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Boni server en CS 24 ore online
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: