Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Blackburn kërkon Van Nistelrooyn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 22
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: Blackburn kërkon Van Nistelrooyn   Sat Jun 27, 2009 11:22 amTrajneri i Blackburn Rovers, Sam Allardyce, planifikon ta transferojë sulmuesin e Real Madridit, Ruud van Nistelrooy.
“Paga të cilën ai e merr te Real Madridi (141.000) nuk është e nivelit tonë. Mirëpo ndoshta ai dëshiron të vijë sërish në Angli dhe të luajë për një pagë më të vogël”, ka thënë Allardyce.

Javën e ardhshme Nistelrooy mbush 33 vjet, ndërsa ai nuk bën pjesë në planet e administratës së re të Mbretërve dhe largimi i tij do të ndodhë gjatë këtij afati kalimtar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
Blackburn kërkon Van Nistelrooyn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FËMIJËVE KËRKON PËRKUSHTIM
» “Bezbednosti” (BIA) serb, në mesin e 157 kosovarëve e kërkon ende Tahir Zemën ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: