Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 United do t’i konkurrojë Realit për Benzeman

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bLeenndoo.xX
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 515
Poenat e Antarit : 1428
Thanks : 3
Join date : 28/05/2009
Age : 23
Location : Kosova,Vushtrri

MesazhTitulli: United do t’i konkurrojë Realit për Benzeman   Sat Jun 27, 2009 11:24 amDrejtuesit e Manchester United janë të bindur se do ta mposhtin konkurrencën e Real Madridit në garën për transferimin e sulmuesit të Lyonit, Karim Benzema.
“The Daily Mail” shkruan se Benzema, i cili është shprehur se më shumë preferon të luajë në Spanjë se në ndonjë ligë tjetër, ndërsa te Reali është edhe Zinedine Zidane, i cili do të ndikojë në vendimin e sulmuesit francez.

Mirëpo, Lso Blancos nuk dëshirojnë të paguajnë më shumë se 30 milionë euro për Benzeman, pasi kanë shpenzuar shumë për transferimin Ricardo Kaka dhe Crsitiano Ronaldo, dhe këtu është përparësia e United
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
United do t’i konkurrojë Realit për Benzeman
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: