Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 qysh me punu ne 4 Desktopa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pr0xy g33k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 85
Poenat e Antarit : 243
Thanks : 1
Join date : 26/06/2009
Age : 22
Location : macedonian

MesazhTitulli: qysh me punu ne 4 Desktopa   Sat Jun 27, 2009 11:34 am

Nese Ju pengojn Gjat instalimit Te Programve apo Keni qef Me len MSN MESSENGER Hapur. Por Pa ja Prekur Askush Ateher Ky programi Virtual Desktop Ju mundeson Per keto Far Gjera
ateher download ketu posht kit program se pari

shkarko ketu:http://www.sendspace.com/file/8zba6g

Pastaj e instalojm. Pas instalimit te Virtual Desktop
Shkoni TEK START
TANI TEK PROGRAMS
Pastaj TEK Virtual Desktop Dhe pastaj e hap Virtual Desktop Pritni Pak njo 10 sekonda Edhe ju DEL OK.
Pasi Gjith kesaj. Tani te Ju tregoj Komandat se si me Perdor
Ju mund ti Ndrroni Desktop-at Sipas Ketyre Komandave
Dmth ne Tastier i shtyp dhe tani ndrrohen
Alt+1, Alt+2, Alt+3 or Alt+4 ajt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
qysh me punu ne 4 Desktopa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: