Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ti Ndalojm Pc Serverit ne netCafee pa qka je tu ba

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Si ti Ndalojm Pc Serverit ne netCafee pa qka je tu ba   Fri Mar 27, 2009 12:46 pm

nese jeni ne ndonje Internet Caffe dhe doni qe mos tju keqyrin nag serveri athere shkoni ne MyNetwork Places me tastin e djatht Properties pastaj Local Area Conection prap me tast te Djatht Properties pastaj shkoni ne menyne Advanced she e keni aty Internet Conecctionn Firewall e leni ate Shenjen aty(tik) dhe Ok.
dhe u kry tash nuk mund tju kontrolloj pprej PC Server por kjo trik eshte jo vetem ne internet caffe por edhe neper pc personal.(Firewall)By Arm3n2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Si ti Ndalojm Pc Serverit ne netCafee pa qka je tu ba
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: INFORMATIKA :: Tutoriale/Mësime-
Kërce tek: