Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Djali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona

avatar

Numri i postimeve : 76
Poenat e Antarit : 193
Thanks : 0
Join date : 22/06/2009
Age : 23
Location : prishtin

MesazhTitulli: Djali   Sat Jun 27, 2009 5:01 pm

Një nënë tiranase pyet një djalë të ri ne autobuz:

- Si t'qujn o bir?

- A u a? - pergjigjet djali i zënë pak në befasi.

- Ta gzosh o bir - i thotë plaka dhe me vete thotë - lloj lloj emrash po nigjojm.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Djali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: